Magazyn Design
Magazyn Design
Badania I Rozwój Architektoniczny

Technology Center

Badania I Rozwój Architektoniczny Projekt architektoniczny Centrum Technologicznego zakłada integrację zespołu architektonicznego z otaczającym krajobrazem, cichą i przyjemną przestrzenią. Ta definiująca Idea czyni z zespołu humanizowany punkt orientacyjny, skazany na niezbędne intelektualne zanurzenie badaczy, którzy w nim będą działać, wyrażony w plastycznym i konstruktywnym zamiarze. Uderzający i zintegrowany projekt dachów w formie wklęsłej i wypukłej niemal styka się z zaakcentowanymi poziomymi liniami, określającymi w ten sposób główne cechy kompleksu architektonicznego.

Nazwa Projektu : Technology Center, Nazwisko projektanta : Paulo Brazil E Sant Anna, Imię klienta : Klabin S A.

Technology Center Badania I Rozwój Architektoniczny

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.