Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Książki

Josef Koudelka Gypsies

Projekt Książki Josef Kudelka, światowej sławy fotograf, miał swoje wystawy fotograficzne w wielu krajach na całym świecie. Po długim oczekiwaniu w Korei w końcu odbyła się wystawa Kudelki o tematyce cygańskiej i powstała jego fotoksiążka. Ponieważ była to pierwsza wystawa w Korei, autorka poprosiła o zrobienie książki, aby poczuć Koreę. Hangeul i Hanok to koreańskie litery i architektura reprezentująca Koreę. Tekst odnosi się do umysłu, a architektura do formy. Zainspirowany tymi dwoma elementami, chciał zaprojektować sposób wyrażenia cech Korei.

Nazwa Projektu : Josef Koudelka Gypsies, Nazwisko projektanta : Sunghoon Kim, Imię klienta : The Museum of Photography, Seoul.

Josef Koudelka Gypsies Projekt Książki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.