Magazyn Design
Magazyn Design
Produkt Edukacyjny

Shine and Find

Produkt Edukacyjny Najważniejszą zaletą tego produktu jest łatwość uczenia się i poprawa pamięci. W Shine and Find każda konstelacja jest wykonana praktycznie i to wyzwanie jest wielokrotnie ćwiczone. Tworzy trwały obraz. Nauka w ten sposób, praktyczna i nauka i powtarzanie, nie jest nudna i sprawia, że pamięć jest trwalsza i przyjemniejsza. Jest bardzo emocjonalny, interaktywny, prosty, czysty, minimalistyczny i nowoczesny.

Nazwa Projektu : Shine and Find, Nazwisko projektanta : Mohamad Montazeri, Imię klienta : Arena Design Studio.

Shine and Find Produkt Edukacyjny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.