Magazyn Design
Magazyn Design
Prywatny Ogród

Ryad

Prywatny Ogród Wyzwanie polegało na modernizacji starego wiejskiego domu i przekształceniu go w krainę ciszy i spokoju, kompleksowo działającą zarówno w zakresie architektonicznym, jak i krajobrazowym. Odnowiono elewację, wykonano prace budowlane na chodnikach, zbudowano basen pływacki i mury oporowe, tworząc nową kuźnię żelaza dla łuków, ścian i ogrodzeń. Kompleksowo zajmowano się również ogrodnictwem, nawadnianiem i zbiornikiem, a także oświetleniem, meblami i dodatkami.

Nazwa Projektu : Ryad, Nazwisko projektanta : Fernando Pozuelo, Imię klienta : Fernando Pozuelo Landscaping Collection.

Ryad Prywatny Ogród

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.