Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Architektury Domu

Bienville

Projektowanie Architektury Domu Logistyka tej pracującej rodziny wymagała od nich przebywania w domu przez długi czas, co oprócz pracy i szkoły wpłynęło negatywnie na ich samopoczucie. Zaczęli się zastanawiać, jak wiele rodzin, czy konieczna jest przeprowadzka na przedmieścia, zamieniając bliskość miejskich udogodnień na większe podwórko, aby ułatwić dostęp na zewnątrz. Zamiast wyprowadzać się daleko, postanowili zbudować nowy dom, który zrewidowałby ograniczenia życia w domu na małej miejskiej działce. Zasada organizacyjna projektu polegała na stworzeniu jak największego dostępu do terenów ogólnodostępnych na zewnątrz.

Nazwa Projektu : Bienville, Nazwisko projektanta : Nathan Fell, Imię klienta : Nathan Fell Architecture.

Bienville Projektowanie Architektury Domu

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.