Magazyn Design
Magazyn Design
Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury

Medieval Rethink

Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury Medieval Rethink było odpowiedzią na prywatne zlecenie budowy Centrum Kultury dla małej nieujawnionej wioski w prowincji Guangdong, której początki sięgają 900 lat wstecz do dynastii Song. Czteropiętrowy budynek o powierzchni 7000 m2 skupia się wokół starożytnej formacji skalnej zwanej Kamieniem Ding Qi, symbolu pochodzenia wioski. Koncepcja projektu opiera się na przedstawieniu historii i kultury starożytnej wioski przy jednoczesnym połączeniu starego i nowego. Centrum Kultury to reinterpretacja dawnej wioski i przemiana we współczesną architekturę.

Nazwa Projektu : Medieval Rethink, Nazwisko projektanta : QUAD studio, Imię klienta : QUAD studio.

Medieval Rethink Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.