Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Biurowy

The PolyCuboid

Budynek Biurowy PolyCuboid to nowa siedziba TIA, firmy świadczącej usługi ubezpieczeniowe. Pierwsze piętro zostało ukształtowane przez granice terenu i rurę wodną o średnicy 700 mm, która przecina teren podziemny, ograniczając przestrzeń fundamentową. Metaliczna struktura rozpuszcza się w różnorodnych blokach kompozycji. Filary i belki znikają ze składni przestrzennej, dając wrażenie obiektu, jednocześnie eliminując wrażenie budynku. Wolumetryczny projekt jest inspirowany logo TIA, które zmienia budynek w ikonę reprezentującą firmę.

Nazwa Projektu : The PolyCuboid, Nazwisko projektanta : Tetsuya Matsumoto, Imię klienta : TIA Co., Ltd.,.

The PolyCuboid Budynek Biurowy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.