Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Infinity

Fotel Głównym akcentem konstrukcji fotela Infinity jest właśnie oparcie. Jest to odniesienie do symbolu nieskończoności - odwróconej cyfry ósemki. To tak, jakby zmieniał swój kształt podczas skręcania, ustalając dynamikę linii i odtwarzając znak nieskończoności w kilku płaszczyznach. Oparcie jest ściągane kilkoma elastycznymi taśmami, które tworzą zewnętrzną pętlę, która jednocześnie powraca do symboliki nieskończonej cykliczności życia i równowagi. Dodatkowy nacisk położono na unikalne płozy na nogi, które bezpiecznie mocują i podtrzymują boczne części fotela, tak jak robią to klamry.

Kawiarnia

Hunters Roots

Kawiarnia W odpowiedzi na dążenie do nowoczesnej, czystej estetyki powstało wnętrze inspirowane drewnianymi skrzynkami na owoce w abstrakcyjnej formie. Skrzynie wypełniają przestrzenie, tworząc wciągającą, niemal jaskiniową rzeźbiarską formę, która jest wykonana z prostych i prostych geometrycznych kształtów. Rezultatem jest czyste i kontrolowane doświadczenie przestrzenne. Przemyślany projekt maksymalizuje również ograniczoną przestrzeń, zmieniając praktyczne elementy wyposażenia w elementy dekoracyjne. Oświetlenie, szafki i regały współtworzą koncepcję projektową i rzeźbiarski wygląd.

Kryształowa Rzeźba Świetlna

Grain and Fire Portal

Kryształowa Rzeźba Świetlna Zbudowana z drewna i kryształu kwarcu ta organiczna rzeźba świetlna wykorzystuje drewno pozyskiwane w sposób zrównoważony z zapasów starego drewna tekowego. Zwietrzałe przez dziesięciolecia słońcem, wiatrem i deszczem drewno jest następnie ręcznie formowane, piaskowane, wypalane i wykańczane w naczyniu do przechowywania oświetlenia LED i wykorzystania kryształów kwarcu jako naturalnego dyfuzora. W każdej rzeźbie zastosowano w 100% naturalne niezmienione kryształy kwarcu, które mają około 280 milionów lat. Stosuje się różnorodne techniki wykańczania drewna, w tym metodę Shou Sugi Ban polegającą na wykorzystaniu ognia do konserwacji i kontrastującego koloru.

Oświetlenie

Capsule

Oświetlenie Kształt lampy Capsule powtarza kształt kapsuł, które są tak rozpowszechnione we współczesnym świecie: leki, konstrukcje architektoniczne, statki kosmiczne, termosy, rurki, kapsuły czasu, które przekazują wiadomości potomkom przez wiele dziesięcioleci. Może być dwojakiego rodzaju: standardowy i wydłużony. Lampy dostępne są w kilku kolorach o różnym stopniu przezroczystości. Wiązanie nylonowymi linkami dodaje lampie efektu rękodzieła. Jego uniwersalna forma miała decydować o prostocie wykonania i masowej produkcji. Oszczędność w procesie produkcji lampy to jej główna zaleta.

Pawilon

ResoNet Sinan Mansions

Pawilon ResoNet Pavilion został zamówiony przez Sinan Mansions w Szanghaju z okazji obchodów chińskiego Nowego Roku 2017. Składa się z tymczasowego pawilonu oraz interaktywnego „rezonetu” światła LED przymocowanego do wewnętrznej powierzchni. Wykorzystuje techniki Low-Fi do wizualizacji częstotliwości rezonansowych właściwych dla środowiska naturalnego, poprzez interakcję publiczności i otaczających elementów wykrytych przez sieć LED. Pawilon oświetla przestrzeń publiczną w odpowiedzi na bodźce wibracyjne. Oprócz tego, że goście mogą przyjść, aby spełnić życzenia festiwalu wiosennego, można go również wykorzystać jako scenę wykonawczą.

Biuro Usługowe

Miyajima Insurance

Biuro Usługowe Koncepcja projektu zakłada „połączenie biura z miastem” z wykorzystaniem środowiska. Witryna znajduje się w miejscu, w którym widać miasto. W tym celu przyjęto przestrzeń w kształcie tunelu, która przechodzi od bramy wejściowej do końca przestrzeni biurowej. Linia sufitu z drewna oraz czarna szczelina, w której są zamontowane światła i oprawy klimatyzacji, podkreślają kierunek w kierunku miasta.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.