Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro

White Paper

Biuro Płócienne wnętrze materializuje przestrzeń dla twórczego wkładu projektantów i stwarza możliwości niezliczonych pokazów procesu projektowania. Wraz z postępem każdego projektu ściany i tablice są pokrywane badaniami, szkicami projektowymi i prezentacjami, rejestrując ewolucję każdego projektu i stając się dziennikiem projektantów. Białe podłogi i mosiężne drzwi, które wyjątkowo i odważnie wykorzystywane są do solidnego codziennego użytku, zbierają odciski stóp i palców od pracowników i klientów, będąc świadkami rozwoju firmy.

Nazwa Projektu : White Paper, Nazwisko projektanta : Lam Wai Ming, Imię klienta : Design Systems Ltd..

White Paper Biuro

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.