Magazyn Design
Magazyn Design
Magazyn

Going/Coming

Magazyn Bazując na idei odlotów i przylotów, ten magazyn planszowy jest podzielony na dwie części: Going / Coming. Going to o europejskich miastach, doświadczeniach z podróży i wskazówkach dotyczących wyjazdu za granicę. Zawiera paszport celebryty w każdym wydaniu. Paszport „Republiki Podróżników” zawiera dane osobowe tej osoby oraz jej wywiad. Coming to idea, że najlepszą rzeczą w podróży jest powrót do domu. Mówi o wystroju domu, gotowaniu, zajęciach z rodziną i artykułach, które pozwolą lepiej cieszyć się naszym domem.

Nazwa Projektu : Going/Coming, Nazwisko projektanta : Catarina Jordão, Imię klienta : .

Going/Coming Magazyn

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.