Magazyn Design
Magazyn Design
Torebka, Torebka Wieczorowa

Tango Pouch

Torebka, Torebka Wieczorowa Tango Pouch to wyjątkowa torba o naprawdę innowacyjnym designie. Jest to dzieło sztuki do noszenia, noszone na uchwycie na nadgarstku, dzięki czemu masz wolne ręce. Wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca, a konstrukcja składanego magnesu zapewnia nieoczekiwane łatwe i szerokie otwarcie. Pokrowiec jest wykonany z miękkiej woskowanej skóry cielęcej, która zapewnia niewiarygodnie przyjemny dotyk rączki oraz puszystych bocznych wstawek, celowo kontrastujących z bardziej skonstruowanym korpusem wykonanym z tak zwanej skóry szkliwionej.

Nazwa Projektu : Tango Pouch, Nazwisko projektanta : Anne-Christin Schmitt, Imię klienta : Gretchen.

Tango Pouch Torebka, Torebka Wieczorowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.