Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Illusion

Strona Internetowa Magazyn Scene 360 uruchamia Illusion w 2008 roku i szybko staje się najbardziej udanym projektem z ponad 40 milionami odwiedzin. Witryna poświęcona jest prezentowaniu niesamowitych dzieł sztuki, projektowania i filmu. Od hiperrealistycznych tatuaży po oszałamiające zdjęcia krajobrazów - wybór postów często sprawia, że czytelnicy mówią „WOW!”

Nazwa Projektu : Illusion, Nazwisko projektanta : Adriana de Barros, Imię klienta : Illusion.

Illusion Strona Internetowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.