Magazyn Design
Magazyn Design
Luksusowe Buty

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luksusowe Buty Linia „sandałów / klejnotów kształtowych” Gianluca Tamburini, zwana Conspiracy, została założona w 2010 roku. Buty konspiracyjne bez wysiłku łączą technologię i estetykę. Obcasy i podeszwy są wykonane z materiałów takich jak lekki aluminium i tytan, które są odlewane w rzeźbiarskich formach. Sylwetkę butów podkreślają następnie kamienie półszlachetne i inne bogate zdobienia. Zaawansowana technologia i najnowocześniejsze materiały tworzą nowoczesną rzeźbę, mającą kształt sandała, ale wciąż widoczną dotykiem i doświadczeniem wykwalifikowanych włoskich rzemieślników.

Nazwa Projektu : Conspiracy - Sandal shaped jewels-, Nazwisko projektanta : Gianluca Tamburini, Imię klienta : Conspiracy by Gianluca Tamburini.

Conspiracy - Sandal shaped jewels- Luksusowe Buty

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.