Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy I Stół Do Jadalni

Air table

Stolik Kawowy I Stół Do Jadalni Interesujący jest sposób, w jaki można go łatwo zmienić z niskiego stolika kawowego w pełny stół w jadalni lub nawet biurko. Metalowe rury można ustawić w dwóch różnych pozycjach poprzez obrót. Drewniane deski są obracane za pomocą zawiasów, które pozwalają zwiększyć powierzchnię stołu. Nazwa tego mebla czerpie inspirację z MacBooka Air, ze względu na jego lekkość, zarówno fizyczną, jak i wizualną.

Nazwa Projektu : Air table, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : M3 Claudio Sibille.

Air table Stolik Kawowy I Stół Do Jadalni

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.