Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Typograficzny

Reflexio

Projekt Typograficzny Eksperymentalny projekt typograficzny, łączący odbicie w lustrze z papierowymi literami wyciętymi na jednej z jego osi. W rezultacie powstają modułowe kompozycje, które po sfotografowaniu sugerują obrazy 3D. Projekt wykorzystuje magię i wizualną sprzeczność do przejścia z języka cyfrowego do świata analogowego. Konstrukcja liter na lustrze tworzy nowe rzeczywistości z odbiciem, które nie są ani prawdą, ani fałszem.

Nazwa Projektu : Reflexio, Nazwisko projektanta : Estudi Ramon Carreté, Imię klienta : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Projekt Typograficzny

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.