Magazyn Design
Magazyn Design
Biura Sprzedaży

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

Biura Sprzedaży Z lustrem wody lustrzanym odbiciem elewacji budynku; z rzeźbą i roślinnością jako elementami, zainteresowanie wodą kształtuje się poprzez dekorację; z pływającymi sadzonkami i zmieniającymi się fontannami i artystycznymi światłami powstaje zainteresowanie ; Z wodą jako duszą, połączenie sztuki i funkcji jest wydedukowane w punkcie zwrotnym przestrzeni; Szeroki basen, w słońcu, marszczy się woda, czysta i przezroczysta, lśniąca przez jasną wodę, może wyraźnie zobaczyć postawę każdej płytki, wydaje się, że oczyszcza również ogólnie ludzki umysł.

Obudowa Wieloczłonowa

Best in Black

Obudowa Wieloczłonowa Best in Black to projekt, którego celem jest stworzenie nowego rodzaju budynku mieszkalnego. Wnętrza apartamentów łączą wzornictwo przemysłowe z architekturą meksykańską, a wybrane materiały zapewniają wrażenie zachwytu w miejscach publicznych oraz ciepły wygląd mieszkań, kontrastując z czystą, stonowaną fasadą. Cztery fasady są wyraźnie zainspirowane losowym rozmieszczeniem kształtów gry Tetris tworzących ściany i okna budynku, tworząc oświetloną atmosferę, która generuje komfort dla użytkownika.

Luksusowe Pianino Hybrydowe

Exxeo

Luksusowe Pianino Hybrydowe EXXEO to elegancki fortepian hybrydowy do współczesnych przestrzeni. Jego unikalny kształt uosabia trójwymiarową fuzję fal dźwiękowych. Klienci mogą w pełni dostosować swój fortepian, aby był w harmonii z otoczeniem jako dzieło sztuki dekoracyjnej. To zaawansowane technicznie pianino jest wykonane z egzotycznych materiałów, takich jak włókno węglowe, wysokiej jakości skóra samochodowa i aluminium lotnicze. Zaawansowany system głośników płyty rezonansowej; odtwarza szeroki zakres dynamiki fortepianów poprzez system nagłośnienia 200 W, 9 głośników. Dedykowany, wbudowany akumulator umożliwia pianinie działanie do 20 godzin na jednym ładowaniu.

Sprzedam Dom

Zhonghe Kechuang

Sprzedam Dom Ten projekt dąży do głębi i dokładności materiału, technologii i przestrzeni oraz podkreśla integralność funkcji, struktury i formy. Poprzez połączenie efektu świetlnego i nowych materiałów, aby stanowiły najlepsze elementy estetyczne, aby osiągnąć cel, jakim jest nowatorski design, dać ludziom nieograniczone poczucie technologicznego zadumy.

Dom Mieszkalny

Casa Lupita

Dom Mieszkalny Casa Lupita oddaje hołd klasycznej kolonialnej architekturze Meridy w Meksyku i jej historycznych dzielnic. Projekt obejmował odrestaurowanie casony, która jest uważana za miejsce dziedzictwa, a także zaprojektowanie architektury, wnętrz, mebli i krajobrazu. Koncepcyjnym założeniem projektu jest zestawienie architektury kolonialnej i współczesnej.

Przedszkole Cifi Pączek

CIFI Donut

Przedszkole Cifi Pączek Przedszkole CIFI Donut jest częścią wspólnoty mieszkaniowej. Chcąc stworzyć przedszkolne miejsce zajęć edukacyjnych integrujących praktyczność i piękno, stara się łączyć przestrzeń sprzedażową z edukacyjną. Poprzez pierścieniową strukturę łączącą trójwymiarowe przestrzenie, budynek i krajobraz są harmonijnie zintegrowane, tworząc miejsce aktywności o zabawnym i edukacyjnym znaczeniu.