Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

SV Villa

Dom Mieszkalny Założeniem SV Villa jest zamieszkanie w mieście z przywilejami wiejskimi i współczesnym designem. Miejsce, z niezrównanymi widokami na Barcelonę, wzgórze Montjuic i Morze Śródziemne w tle, stwarza niezwykłe warunki oświetleniowe. Dom stawia na lokalne materiały i tradycyjne metody produkcji przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu estetyki. To dom, który ma wrażliwość i szacunek dla swojego miejsca

Pakowane Koktajle

Boho Ras

Pakowane Koktajle Boho Ras sprzedaje pakowane koktajle wykonane z najlepszych lokalnych alkoholi indyjskich. Produkt ma czeski klimat, który oddaje niekonwencjonalny styl życia artystycznego, a wizualizacje produktu są abstrakcyjnym obrazem szumu, jaki odczuwa konsument po wypiciu koktajlu. Doskonale udało mu się osiągnąć punkt środkowy, w którym spotykają się globalne i lokalne, gdzie łączą się, tworząc glocalowy klimat dla produktu. Boho Ras sprzedaje czyste alkohole w butelkach 200ml oraz koktajle w opakowaniach 200ml i 750ml.

Robot Do Opieki Nad Zwierzętami

Puro

Robot Do Opieki Nad Zwierzętami Celem projektanta było rozwiązanie problemów w hodowaniu psów w jednoosobowych gospodarstwach domowych. Zaburzenia lękowe i problemy fizjologiczne psów mają swoje źródło w długotrwałej nieobecności opiekunów. Ze względu na małe przestrzenie mieszkalne opiekunowie dzielili środowisko życia ze zwierzętami towarzyszącymi, co powoduje problemy sanitarne. Zainspirowany punktami bólu, projektant wymyślił robota pielęgnacyjnego, który 1. bawi się i wchodzi w interakcję ze zwierzętami towarzyszącymi, podrzucając smakołyki, 2. oczyszcza z kurzu i okruchów po zajęciach w domu oraz 3. pochłania zapachy i sierść, gdy zwierzęta towarzyszące biorą odpoczynek.

Koncepcja Szezlonga

Dhyan

Koncepcja Szezlonga Koncepcja salonu Dyhan łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjnymi wschodnimi pomysłami i zasadami wewnętrznego spokoju poprzez połączenie z naturą. Wykorzystując Lingam jako inspirację formą oraz drzewo Bodhi i ogrody japońskie jako podstawę modułów koncepcji, Dhyan (sanskryt: medytacja) przekształca wschodnie filozofie w różnorodne konfiguracje, pozwalając użytkownikowi wybrać swoją ścieżkę do zen / relaksu. Tryb wodny otacza użytkownika wodospadem i oczkiem wodnym, natomiast tryb ogrodowy otacza użytkownika zielenią. Tryb standardowy zawiera obszary magazynowe pod platformą, która pełni rolę półki.

Jednostki Mieszkalne

The Square

Jednostki Mieszkalne Ideą projektu było zbadanie relacji architektonicznych między różnymi kształtami, które są komponowane razem w celu stworzenia ruchomych jednostek. Projekt składa się z 6 jednostek, z których każdy to 2 kontenery transportowe przymocowane do siebie nawzajem, tworząc masę w kształcie litery L. Te jednostki w kształcie litery L są zamocowane w zachodzących na siebie pozycjach, tworząc Puste i Solidne, aby dać wrażenie ruchu i zapewnić wystarczającą ilość światła dziennego i dobrą wentylację środowisko. Głównym założeniem projektowym było stworzenie małego domku dla tych, którzy nocują na ulicach bez domu i schronienia.

Podcast

News app

Podcast News to aplikacja do przeprowadzania wywiadów z informacjami audio. Jest inspirowany płaską konstrukcją Apple iOS z ilustracjami ilustrującymi bloki informacyjne. Wizualnie tło ma elektryczny niebieski kolor, co ma na celu wyróżnienie bloków. Jest bardzo mało elementów graficznych, których celem jest uczynienie aplikacji łatwą w obsłudze bez rozpraszania użytkownika lub jego utraty.