Magazyn Design
Magazyn Design
Hotel

Park Zoo

Hotel Bez wątpienia jest to hotel o tematyce zwierzęcej. Jednak projektanci nie stworzyli po prostu serii uroczych i wdzięcznych instalacji w kształcie zwierząt, aby przyciągnąć wielką uwagę na niezwykle konkurencyjnym rynku. Natchnąc przestrzeń głęboką miłością do zwierząt, projektanci przekształcili hotel w wystawę sztuki, na której klienci mogą obserwować i odczuwać rzeczywistą sytuację, w jakiej znajdują się obecnie zagrożone zwierzęta.

Pływające Spa

Hungarosauna

Pływające Spa Ważnym aspektem inwestycji jest harmonogram, trwałość i możliwość rozbudowy. Adaptacja do nieoczekiwanych sytuacji ekonomicznych. Dotyczy to również architektury krajobrazu i elementów architektonicznych. Komora parowa z wodą leczniczą, woda zdrojowa zdatna do picia oraz basen pływający na tafli jeziora zapewniają nową jakość sauny, którą można spotkać tylko w Hungarosaunie. Budynek ma belkę łączącą klejoną krzyżowo z drewnianą ramą słupową. W jednorodny sposób podobny do drewna posąg jest pokryty od wewnątrz i na zewnątrz drewnianymi powierzchniami, takimi jak pień drzewa.

Park Rodzinny

Hangzhou Neobio

Park Rodzinny Bazując na oryginalnym układzie centrum handlowego, Hangzhou Neobio Family Park został podzielony na cztery główne obszary funkcjonalne, z których każdy zawiera wiele przestrzeni na akcesoria. W takim podziale uwzględniono grupy wiekowe, zainteresowania i zachowania dzieci, łącząc jednocześnie funkcje rozrywkowe, edukacyjne i wypoczynkowe podczas zajęć rodzic-dziecko. Rozsądna komunikacja w przestrzeni sprawia, że jest to kompleksowy park rodzinny integrujący działania rozrywkowo-edukacyjne.

Klub Pływacki

Loong

Klub Pływacki Połączenie biznesu zorientowanego na usługi z nowymi formami biznesowymi to trend. Projektant eksperymentalnie integruje funkcje pomocnicze projektu z głównym biznesem, ponownie optymalizuje główne funkcje treningu sportowego rodzic-dziecko i buduje projekt w kompleksową przestrzeń do pływania i edukacji sportowej, integrującą rozrywkę i wypoczynek.

Etykieta Wina

Guapos

Etykieta Wina Projekt ma na celu połączenie nowoczesnego designu i nordyckich tendencji w sztuce, ukazując kraj pochodzenia wina. Każde cięcie krawędzi reprezentuje wysokość, na której rośnie każda winnica, oraz kolor odmiany winorośli. Kiedy wszystkie butelki są ustawione w jednej linii, tworzy kształty krajobrazów północnej Portugalii, regionu, w którym rodzi się to wino.

Klub Dla Dzieci

Meland

Klub Dla Dzieci Cały projekt dopełnił doskonałego wyrazu tematu wewnętrznego placu zabaw rodzic-dziecko, wykazując wysoki stopień kompletności i spójności w narracji opływowej i przestrzennej. Subtelny projekt linii łączy różne obszary funkcjonalne i uświadamia racjonalność przepływów odwiedzających. Narracja przestrzeni z kolei łączy różne przestrzenie poprzez pełną fabułę i prowadzi konsumentów do wspaniałej podróży interakcji rodzic-dziecko.