Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Mobius

Lampa Pierścień Mobius jest inspiracją przy projektowaniu lamp Mobius. Jeden pasek lampy może mieć dwie powierzchnie cieniowe (tj. Powierzchnię dwustronną), awers i rewers, co pozwoli zaspokoić całościowe zapotrzebowanie na oświetlenie. Jej wyjątkowy i prosty kształt zawiera tajemnicze matematyczne piękno. W związku z tym do życia domowego zostanie przywrócone bardziej rytmiczne piękno.

Nazwa Projektu : Mobius, Nazwisko projektanta : Kejun Li, Imię klienta : OOUDESIGN.

Mobius Lampa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.