Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Mobius

Lampa Pierścień Mobius jest inspiracją przy projektowaniu lamp Mobius. Jeden pasek lampy może mieć dwie powierzchnie cieniowe (tj. Powierzchnię dwustronną), awers i rewers, co pozwoli zaspokoić całościowe zapotrzebowanie na oświetlenie. Jej wyjątkowy i prosty kształt zawiera tajemnicze matematyczne piękno. W związku z tym do życia domowego zostanie przywrócone bardziej rytmiczne piękno.

Nazwa Projektu : Mobius, Nazwisko projektanta : Kejun Li, Imię klienta : OOUDESIGN.

Mobius Lampa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.