Magazyn Design
Magazyn Design
Żyrandol

Bridal Veil

Żyrandol Ta sztuka - obiekt artystyczny z włączonymi światłami. Przestronny pokój ze stropem o złożonym profilu, przypominającym chmury cumulus. Żyrandol wpasowuje się w przestrzeń, płynnie przechodząc od przedniej ściany do sufitu. Kryształowo-białe listki emalii w połączeniu z elastycznym wygięciem cienkich rurek tworzą obraz latającego welonu nad światem. Obfitość światła i złocistego blasku latających ptaków daje poczucie przestronności i radości.

Nazwa Projektu : Bridal Veil, Nazwisko projektanta : Victor A. Syrnev, Imię klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Żyrandol

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.