Magazyn Design
Magazyn Design
Luksusowe Buty

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luksusowe Buty Linia „sandałów / klejnotów kształtowych” Gianluca Tamburini, zwana Conspiracy, została założona w 2010 roku. Buty konspiracyjne bez wysiłku łączą technologię i estetykę. Obcasy i podeszwy są wykonane z materiałów takich jak lekki aluminium i tytan, które są odlewane w rzeźbiarskich formach. Sylwetkę butów podkreślają następnie kamienie półszlachetne i inne bogate zdobienia. Zaawansowana technologia i najnowocześniejsze materiały tworzą nowoczesną rzeźbę, mającą kształt sandała, ale wciąż widoczną dotykiem i doświadczeniem wykwalifikowanych włoskich rzemieślników.

Nazwa Projektu : Conspiracy - Sandal shaped jewels-, Nazwisko projektanta : Gianluca Tamburini, Imię klienta : Conspiracy by Gianluca Tamburini.

Conspiracy - Sandal shaped jewels- Luksusowe Buty

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.