Magazyn Design
Magazyn Design
Rzeźby Miejskie

Santander World

Rzeźby Miejskie Santander World to publiczne wydarzenie artystyczne składające się z grupy rzeźb, które celebrują sztukę i otaczają miasto Santander (Hiszpania) w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Żeglarstwie Santander 2014. Rzeźby mają 4,2 metra wysokości, są wykonane z blachy stalowej, a każda z nich z nich są wykonane przez różnych artystów wizualnych. Każdy z elementów koncepcyjnie reprezentuje kulturę jednego z 5 kontynentów. Ma to na celu przedstawianie miłości i szacunku dla różnorodności kulturowej jako narzędzia do pokoju, oczami różnych artystów, i pokazywanie, że społeczeństwo wita różnorodność z otwartymi ramionami.

Nazwa Projektu : Santander World, Nazwisko projektanta : Jose Angel Cicero, Imię klienta : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Rzeźby Miejskie

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.