Magazyn Design
Magazyn Design
Rzeźby Miejskie

Santander World

Rzeźby Miejskie Santander World to publiczne wydarzenie artystyczne składające się z grupy rzeźb, które celebrują sztukę i otaczają miasto Santander (Hiszpania) w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Żeglarstwie Santander 2014. Rzeźby mają 4,2 metra wysokości, są wykonane z blachy stalowej, a każda z nich z nich są wykonane przez różnych artystów wizualnych. Każdy z elementów koncepcyjnie reprezentuje kulturę jednego z 5 kontynentów. Ma to na celu przedstawianie miłości i szacunku dla różnorodności kulturowej jako narzędzia do pokoju, oczami różnych artystów, i pokazywanie, że społeczeństwo wita różnorodność z otwartymi ramionami.

Nazwa Projektu : Santander World, Nazwisko projektanta : Jose Angel Cicero, Imię klienta : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Rzeźby Miejskie

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.