Magazyn Design
Magazyn Design
Miska Oliwkowa

Oli

Miska Oliwkowa OLI, wizualnie minimalistyczny przedmiot, powstał w oparciu o swoją funkcję, ideę ukrywania dołów wynikających z określonej potrzeby. Wynikało to z obserwacji różnych sytuacji, brzydoty pestek i potrzeby podkreślenia piękna oliwki. Oli jako opakowanie o podwójnym przeznaczeniu zostało stworzone tak, aby po otwarciu podkreślało czynnik zaskoczenia. Projektant zainspirował się kształtem oliwki i jej prostotą. Wybór porcelany wiąże się z wartością samego materiału i jego użytecznością.

Nazwa Projektu : Oli, Nazwisko projektanta : Miguel Pinto Félix, Imię klienta : MPFXDESIGN.

Oli Miska Oliwkowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.