Magazyn Design
Magazyn Design
Miska Oliwkowa

Oli

Miska Oliwkowa OLI, wizualnie minimalistyczny przedmiot, powstał w oparciu o swoją funkcję, ideę ukrywania dołów wynikających z określonej potrzeby. Wynikało to z obserwacji różnych sytuacji, brzydoty pestek i potrzeby podkreślenia piękna oliwki. Oli jako opakowanie o podwójnym przeznaczeniu zostało stworzone tak, aby po otwarciu podkreślało czynnik zaskoczenia. Projektant zainspirował się kształtem oliwki i jej prostotą. Wybór porcelany wiąże się z wartością samego materiału i jego użytecznością.

Nazwa Projektu : Oli, Nazwisko projektanta : Miguel Pinto Félix, Imię klienta : MPFXDESIGN.

Oli Miska Oliwkowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.