Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Odzieży

Sidharth kumar

Projektowanie Odzieży NS GAIA to współczesna marka odzieży damskiej pochodząca z New Delhi, która jest bogata w unikalne projekty i techniki tkanin. Marka jest wielkim orędownikiem świadomej produkcji i wszystkiego, co dotyczy kolarstwa i recyklingu. Znaczenie tego czynnika jest odzwierciedlone w nazewnictwie filarów, „N” i „S” w NS GAIA, oznaczających naturę i zrównoważony rozwój. Podejście NS GAIA to „mniej znaczy więcej”. Etykieta odgrywa aktywną rolę w powolnym ruchu modowym, zapewniając minimalny wpływ na środowisko.

Nazwa Projektu : Sidharth kumar, Nazwisko projektanta : Sidharth kumar, Imię klienta : NS GAIA.

Sidharth kumar Projektowanie Odzieży

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.