Magazyn Design
Magazyn Design
Bransoletka

Phenotype 002

Bransoletka Forma bransoletki Phenotype 002 jest wynikiem cyfrowej symulacji wzrostu biologicznego. Algorytm zastosowany w procesie twórczym pozwala na naśladowanie zachowania struktury biologicznej tworząc niezwykłe organiczne kształty, uzyskując dyskretne piękno dzięki optymalnej strukturze i uczciwości materiału. Prototyp jest materializowany przy użyciu technologii druku 3D. W końcowym etapie biżuteria jest ręcznie odlewana z mosiądzu, polerowana i wykończona z dbałością o szczegóły.

Nazwa Projektu : Phenotype 002, Nazwisko projektanta : Maciej Nisztuk, Imię klienta : In Silico.

Phenotype 002 Bransoletka

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.