Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna Piekarni

Mangata Patisserie

Identyfikacja Wizualna Piekarni Mångata jest wizualizowana w języku szwedzkim jako romantyczna scena, migotliwe, przypominające drogę odbicie księżyca, które tworzy na nocnym morzu. Scena jest atrakcyjna wizualnie i na tyle wyjątkowa, aby stworzyć wizerunek marki. Paleta kolorów, czarno-złota, imituje klimat ciemnego morza, a także nadała marce tajemniczego, luksusowego charakteru.

Nazwa Projektu : Mangata Patisserie, Nazwisko projektanta : M — N Associates, Imię klienta : M — N Associates.

Mangata Patisserie Identyfikacja Wizualna Piekarni

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.