Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna Piekarni

Mangata Patisserie

Identyfikacja Wizualna Piekarni Mångata jest wizualizowana w języku szwedzkim jako romantyczna scena, migotliwe, przypominające drogę odbicie księżyca, które tworzy na nocnym morzu. Scena jest atrakcyjna wizualnie i na tyle wyjątkowa, aby stworzyć wizerunek marki. Paleta kolorów, czarno-złota, imituje klimat ciemnego morza, a także nadała marce tajemniczego, luksusowego charakteru.

Nazwa Projektu : Mangata Patisserie, Nazwisko projektanta : M — N Associates, Imię klienta : M — N Associates.

Mangata Patisserie Identyfikacja Wizualna Piekarni

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.