Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Robocza

Pluto

Lampa Robocza Pluton skupia się mocno na stylu. Jego kompaktowy, aerodynamiczny cylinder jest otoczony eleganckim uchwytem umieszczonym nad kątową podstawą statywu, co ułatwia precyzyjne ustawianie dzięki miękkiemu, ale skupionemu światłu. Jego forma została zainspirowana teleskopami, ale zamiast tego stara się skupić na Ziemi zamiast gwiazd. Wykonany w technologii druku 3D z tworzyw sztucznych na bazie kukurydzy, jest wyjątkowy nie tylko ze względu na zastosowanie drukarek 3D w sposób przemysłowy, ale także przyjazny dla środowiska.

Nazwa Projektu : Pluto, Nazwisko projektanta : Heitor Lobo Campos, Imię klienta : Gantri.

Pluto Lampa Robocza

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.