Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Kosmetyków

Woman Flower

Kolekcja Kosmetyków Ta kolekcja jest inspirowana przesadnymi stylami ubiorów średniowiecznych europejskich dam i kształtami z lotu ptaka. Projektant wydobył ich formy i użył ich jako kreatywnych prototypów i połączył z projektowaniem produktu, aby stworzyć niepowtarzalny kształt i wyczucie mody, ukazując bogatą i dynamiczną formę.

Nazwa Projektu : Woman Flower, Nazwisko projektanta : Kang Jiang, Imię klienta : LCHEAR.

Woman Flower Kolekcja Kosmetyków

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.