Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Kosmetyków

Woman Flower

Kolekcja Kosmetyków Ta kolekcja jest inspirowana przesadnymi stylami ubiorów średniowiecznych europejskich dam i kształtami z lotu ptaka. Projektant wydobył ich formy i użył ich jako kreatywnych prototypów i połączył z projektowaniem produktu, aby stworzyć niepowtarzalny kształt i wyczucie mody, ukazując bogatą i dynamiczną formę.

Nazwa Projektu : Woman Flower, Nazwisko projektanta : Kang Jiang, Imię klienta : LCHEAR.

Woman Flower Kolekcja Kosmetyków

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.