Magazyn Design
Magazyn Design
Ewoluujące Meble

dotdotdot.frame

Ewoluujące Meble Domy stają się coraz mniejsze, więc potrzebują lekkich, wszechstronnych mebli. Dotdotdot.Frame to pierwszy na rynku mobilny system mebli z możliwością dostosowania. Efektywna i kompaktowa rama może być przymocowana do ściany lub oparta na niej, co ułatwia umieszczenie w domu. Możliwość dostosowywania wynika z 96 otworów i rozszerzającej się gamy akcesoriów do mocowania w nich. W razie potrzeby użyj jednego lub połącz wiele systemów - dostępna jest nieskończona liczba kombinacji.

System Sortowania Odpadów Nadających Się Do Recyklingu

Spider Bin

System Sortowania Odpadów Nadających Się Do Recyklingu Pojemnik Spider to uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie do sortowania surowców wtórnych. Grupa wyskakujących pojemników jest tworzona do domu, biura lub na zewnątrz. Jeden przedmiot składa się z dwóch podstawowych części: ramy i torby. Można go łatwo przenosić z jednego miejsca w drugie, wygodnie transportować i przechowywać, ponieważ nieużywany może być płaski. Kupujący zamawiają pojemnik na pająki przez Internet, w którym mogą wybrać rozmiar, liczbę pojemników Spider i typ torby zgodnie ze swoimi potrzebami.

Bułka Cynamonowa Z Miodem

Heaven Drop

Bułka Cynamonowa Z Miodem Heaven Drop to bułka cynamonowa wypełniona czystym miodem do herbaty. Pomysł polegał na połączeniu dwóch produktów spożywczych, które są używane oddzielnie, i stworzeniu zupełnie nowego produktu. Projektanci zainspirowali się strukturą bułki cynamonowej, wykorzystali jej wałek jako pojemnik na miód, a do pakowania bułeczek cynamonowych użyli wosku pszczelego do izolacji i pakowania bułeczek cynamonowych. Na jego powierzchni znajdują się egipskie postacie, a to dlatego, że Egipcjanie są pierwszymi ludźmi, którzy zdali sobie sprawę z wagi cynamonu i używali miodu jako skarbu! Ten produkt może być symbolem nieba w Twoich filiżankach do herbaty.

Jedzenie

Drink Beauty

Jedzenie Drink Beauty jest jak piękny klejnot, który możesz pić! Stworzyliśmy połączenie dwóch przedmiotów, które były używane osobno z herbatą: cukierki Rock i plasterki cytryny. Ten projekt jest całkowicie jadalny. Dodając plasterki cytryny do struktury cukierka, jego smak staje się niewiarygodnie lepszy, a wartość odżywcza wzrasta dzięki witaminom z cytryny. Projektanci po prostu zastąpili patyczki, do których trzymano kryształy cukierka, kawałkiem suszonej cytryny. Drink Beauty to kompletny przykład współczesnego świata, który łączy w sobie piękno i skuteczność.

Napój

Firefly

Napój Ten projekt to nowy koktajl z Chia, głównym pomysłem było zaprojektowanie koktajlu, który ma kilka faz smakowych, ten projekt jest również dostępny w różnych kolorach, które można zobaczyć w czarnym świetle, co sprawia, że nadaje się na imprezy i do klubów. Chia może wchłonąć i zachować każdy smak i kolor, więc robiąc koktajl z Firefly, można krok po kroku doświadczyć różnych smaków.Wartość odżywcza tego produktu jest wyższa w porównaniu z innymi koktajlami, a to wszystko ze względu na wysoką wartość odżywczą i niską kaloryczność Chia . Ten projekt to nowy rozdział w historii drinków i koktajli.

Forma Do Lodu

Icy Galaxy

Forma Do Lodu Natura zawsze była jednym z najważniejszych źródeł inspiracji dla projektantów. Pomysł przyszedł do głowy projektantom, zaglądając w przestrzeń i obraz Milk Way Galaxy. Najważniejszym aspektem tego projektu było stworzenie niepowtarzalnej formy. Wiele projektów, które są na rynku, koncentruje się na wytwarzaniu jak najbardziej przejrzystego lodu, ale w tym przedstawionym projekcie projektanci celowo skupili się na formach, które są tworzone przez minerały, gdy woda zamienia się w lód, aby było bardziej zrozumiałe, projektanci przekształcili naturalną wadę w piękny efekt. Ten projekt tworzy spiralną kulistą formę.