Magazyn Design
Magazyn Design
Kompleks Hotelarski

Serenity Suites

Kompleks Hotelarski Serenity Suites znajduje się w osadzie Nikiti, Sithonia na Chalkidiki w Grecji. Kompleks składa się z trzech jednostek z dwudziestoma apartamentami i basenem. Jednostki budowlane wyznaczają głęboki kształt przestrzennego horyzontu, oferując jednocześnie optymalne widoki na morze. Basen jest rdzeniem pomiędzy zakwaterowaniem a udogodnieniami publicznymi. Kompleks hotelarski stanowi punkt orientacyjny w okolicy, jako ekstrawertyczna muszla o wewnętrznych walorach.

Sterylizator Uv

Sun Waves

Sterylizator Uv SunWaves to sterylizator zdolny do usuwania zarazków, pleśni, bakterii i wirusów w zaledwie 8 sekund. Zaprojektowany, aby rozbić ładunek bakteryjny obecny na powierzchniach takich jak filiżanki do kawy lub spodki. SunWaves został wymyślony z myślą o trudnej sytuacji pandemii COVID-19, aby pomóc Ci cieszyć się gestem, takim jak bezpieczne picie herbaty w kawiarni. Może być używany zarówno w środowisku profesjonalnym, jak i domowym, ponieważ jednym prostym gestem sterylizuje w bardzo krótkim czasie za pomocą światła UV-C, które ma długą żywotność i minimalną konserwację, co również pomaga zmniejszyć ilość zużywanego materiału.

Nagroda

Nagrada

Nagroda Ten projekt ma przyczynić się do normalizacji życia podczas samoizolacji i stworzyć specjalną nagrodę dla zwycięzców turniejów online. Projekt nagrody reprezentuje transformację pionka w damę, jako wyraz uznania dla postępu gracza w szachach. Nagroda składa się z dwóch płaskich figurek, hetmana i pionka, które są wstawiane w siebie dzięki wąskim otworom tworzącym jedną miseczkę. Projekt nagrody jest trwały dzięki stali nierdzewnej i jest wygodny do transportu do zwycięzcy pocztą.

Wieszak Na Ubrania

Linap

Wieszak Na Ubrania Ten elegancki wieszak na ubrania rozwiązuje niektóre z największych problemów - trudność włożenia ubrań z wąskim kołnierzem, trudność w wieszaniu bielizny i trwałość. Inspiracją do stworzenia projektu był spinacz do papieru, który jest ciągły i trwały, a ostateczne ukształtowanie i dobór materiału wynikał z rozwiązań tych problemów. Rezultatem jest świetny produkt, który ułatwia codzienne życie użytkownikowi końcowemu, a także miły dodatek do butiku.

Ochraniacz Ekranu Do Gier Mobilnych

Game Shield

Ochraniacz Ekranu Do Gier Mobilnych Game Shield firmy Monifilm to zabezpieczenie ekranu ze szkła hartowanego 9H stworzone dla urządzeń mobilnych 5G ERA. Jest zoptymalizowany pod kątem intensywnego i długotrwałego oglądania na ekranie dzięki Ultra Smoothness o chropowatości zaledwie 0,08 mikrometra, aby użytkownik mógł przesuwać palcem i dotykać z optymalną szybkością i precyzją, dzięki czemu idealnie nadaje się do gier mobilnych i rozrywki. Zapewnia również 92,5-procentową przepuszczalność ekranu z Zero Red Sparkling i innymi funkcjami ochrony oczu, takimi jak Anti Blue Light i Anti-Glare, zapewniającymi komfort oglądania przez długi czas. Game Shield można wykonać zarówno dla telefonów Apple iPhone, jak i telefonów z systemem Android.

Medale Biegacza

Riga marathon 2020

Medale Biegacza Medal 30-lecia Ryskiego International Marathon Course ma symboliczny kształt łączący oba mosty. Nieskończenie ciągły obraz reprezentowany przez zakrzywioną powierzchnię 3D jest zaprojektowany w pięciu rozmiarach zgodnie z przebiegiem medalu, takich jak pełny maraton i półmaraton. Wykończenie to matowy brąz, a na odwrocie medalu wygrawerowana jest nazwa turnieju i przebieg. Wstążka składa się z kolorów miasta Ryga, z gradacjami i tradycyjnymi łotewskimi wzorami we współczesnych wzorach.