Magazyn Design
Magazyn Design
Kawiarnia

Aix Arome Cafe

Kawiarnia Kawiarnia to miejsce, w którym odwiedzający czują współistnienie z oceanami. Ogromna konstrukcja w kształcie jajka umieszczona w środku przestrzeni pełni jednocześnie funkcję kasjera i dostawy kawy. Kultowy wygląd budki inspirowany jest ciemnymi i matowo wyglądającymi ziarnami kawy. Dwa duże otwory na górze z przodu po obu stronach „big bean” służą jako dobre źródło wentylacji i naturalnego światła. Kawiarnia zapewniała długi stół niczym kilka ośmiornic i bąbelków. Pozornie przypadkowo wiszące żyrandole przypominają widok ryb na powierzchnię wody, błyszczące zmarszczki pochłaniają przytulne światło słoneczne z szerokiego białego nieba.

Nazwa Projektu : Aix Arome Cafe, Nazwisko projektanta : Ajax Law, Imię klienta : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe Kawiarnia

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.