Magazyn Design
Magazyn Design
Atrium

Sberbank Headquarters

Atrium Szwajcarskie biuro architektoniczne Evolution Design we współpracy z rosyjskim studiem architektonicznym T + T architects zaprojektowało przestronne wielofunkcyjne atrium w nowej siedzibie firmy Sberbank w Moskwie. Zalane światłem dziennym atrium mieści różnorodne przestrzenie coworkingowe i kawiarnię, a zawieszona sala konferencyjna w kształcie rombu jest centralnym punktem wewnętrznego dziedzińca. Lustrzane odbicia, przeszklona elewacja wewnętrzna oraz wykorzystanie roślin dodają poczucia przestronności i ciągłości.

Nazwa Projektu : Sberbank Headquarters, Nazwisko projektanta : Evolution Design, Imię klienta : Sberbank of Russia.

Sberbank Headquarters Atrium

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.