Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendarz Fotel bujany to wolnostojący kalendarz biurkowy w kształcie miniaturowego krzesła. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby złożyć fotel bujany, który kołysze się w przód iw tył jak prawdziwy. Wyświetl bieżący miesiąc na oparciu krzesła, a następny miesiąc na siedzeniu. Życie z designem: projekty wysokiej jakości mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane zgodnie z koncepcją „Life with Design”.

Nazwa Projektu : calendar 2013 “Rocking Chair”, Nazwisko projektanta : Katsumi Tamura, Imię klienta : good morning inc..

calendar 2013 “Rocking Chair” Kalendarz

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.