Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

Furniture of positive emotions

Komoda To komoda w komodzie, która przypomina dwa różne produkty - komodę z drzwiami i komodę z szufladami. Niezwykłe drzwi sprawiły, że komoda była w pełni funkcjonalna, a otwieranie drzwi jest jak krab z otwartymi pazurami. Wyjątkowe meble, które sprawiają radość. Po prostu produkować. Daj iluzję ruchu. Nie ma innego odpowiednika dla tych mebli.

Nazwa Projektu : Furniture of positive emotions, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Komoda

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.