Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Do Domu I Biura

Flying Table

Meble Do Domu I Biura Wyjątkowe meble, które sprawiają radość. Po prostu produkować. Daj iluzję ruchu. Nie ma innego odpowiednika dla tych mebli. Na pierwszy rzut oka można sobie wyobrazić, że stół nie stanie i natychmiast spadnie, ale łącząc trzy główne detale: metalową ramę, szafkę z szufladami i blat, konstrukcja stała się stabilna i twarda. Ten pomysł można wykorzystać z szafką, kredensem i innymi rzeczami. Wszystkie produkty przyniosą iluzję latania.

Nazwa Projektu : Flying Table, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Flying Table Meble Do Domu I Biura

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.