Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik

Chandelier table

Stolik Dekoracyjny stolik boczny. Ten delikatny stół jest idealnym towarzyszem i uzupełnieniem żyrandola Claire de Lune. Stąd jego nazwa „Stołowy żyrandol”. Jej „prawie na miejscu” podkreśla delikatny grawer przypominający koronkę. Podobnie jak w przypadku większości produktów zaprojektowanych przez ACCENT, jest on dostarczany w częściach, więc konsument końcowy wymaga pewnego montażu, przypominając o redukcji CO2 jako integralnej kwestii projektowej. Piękny i użyteczny dodatek do każdej sypialni lub salonu.

Nazwa Projektu : Chandelier table, Nazwisko projektanta : Claire Requa, Imię klienta : Accent Aps.

Chandelier table Stolik

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.