Magazyn Design
Magazyn Design
Naciśnij, Aby Wyjąć Wtyczki Elektryczne

The GAN Switch

Naciśnij, Aby Wyjąć Wtyczki Elektryczne Normalnie, jeśli ktoś chciałby wyjąć wtyczkę elektryczną, musiałby wyłączyć zasilanie i wyciągnąć je z odpowiednią ilością energii.Ten koncepcyjny, ale widoczny pomysł pozwala tylko jednym palcem wykonać całą pracę. Włącznik / wyłącznik, który służy również jako przycisk do wysuwania wtyczki, pomaga stwierdzić, czy wtyczka jest podłączona do zasilania, czy nie.

Nazwa Projektu : The GAN Switch, Nazwisko projektanta : Tay Meng Kiat Nicholas, Imię klienta : .

The GAN Switch Naciśnij, Aby Wyjąć Wtyczki Elektryczne

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.