Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Kopułowy

Easy Domes

Dom Kopułowy Projekt i struktura Easy Domes to Dwudziestościan, tutaj przez cięcie wierzchołków i przekształcenie w 21 drewnianych sekcji. Projekt, wnętrze, materiały jak kolor i całościowe wykonanie do otoczenia, konstrukcji i trwałych wymagań, oferują aranżacje wnętrz dla szerokiego grona użytkowników. Koncepcja przemawia do budownictwa ekologicznego, budowniczych domów i zrównoważonego życia. Może być budowany we wszystkich strefach klimatycznych i odporny na trzęsienia ziemi i huragany.

Nazwa Projektu : Easy Domes, Nazwisko projektanta : KT Architects, Imię klienta : Easy Domes Ltd.

Easy Domes Dom Kopułowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.