Magazyn Design
Magazyn Design
Laser Dentystyczny

LiteTouch™

Laser Dentystyczny LiteTouch ™ to laser stomatologiczny Erbium: YAG (długość fali 2940 nm) do zabiegów na tkankach twardych i miękkich. Długość fali Erbium: YAG jest dobrze wchłaniana w wodzie i cząsteczkach apetytu hydroksylowego, które budują zęby i kości, a zatem mają największe zastosowanie w szerokiej gamie zastosowań w tkankach twardych i miękkich. LiteTouch ™ z technologią Laser-in-the-Handpiece ™ zapewnia bezprecedensową precyzję i moc, bez ograniczeń ergonomicznych, umożliwiając mikrochirurgię i nieinwazyjne zdolności operacyjne, jednocześnie wzmacniając profilaktykę stomatologiczną.

Nazwa Projektu : LiteTouch™, Nazwisko projektanta : Light Instruments Ltd., Imię klienta : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ Laser Dentystyczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.