Magazyn Design
Magazyn Design
Konstrukcja Gniazda Elektrycznego

Easy Socket

Konstrukcja Gniazda Elektrycznego Podstawą tej sprawy są osoby niepełnosprawne, starsze, czasowo niepełnosprawne, a także osoby zdrowe, jednak moją grupą docelową byli ci, którzy nie mają rąk, ramion, palców lub czasowo niepełnosprawni, czyli osoby, które nie są w stanie normalnie używać ( classic) gniazdo i wtyczka. To gniazdo zostało zaprojektowane w urządzenie, które mogłoby być z łatwością używane przez moją grupę docelową, używając łokcia, krawędzi dłoni, palców u nóg, pięty, ramienia, tak jak w przypadku mojej grupy docelowej. Próbowałem stworzyć „uniwersalny Projekt".

Nazwa Projektu : Easy Socket, Nazwisko projektanta : Akin Kayiket, Imię klienta : .

Easy Socket Konstrukcja Gniazda Elektrycznego

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.