Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendarz W stylu kalejdoskopu jest to kalendarz z nakładającymi się grafikami wycinanymi w wielokolorowe wzory. Jego projekt z kolorowymi wzorami, które można modyfikować i personalizować, po prostu zmieniając kolejność arkuszy, przedstawia kreatywną wrażliwość NTT COMWARE. Zapewniona jest duża przestrzeń do pisania, a linie w kratkę uwzględniają funkcjonalność, co czyni go idealnym kalendarzem, którego chcesz użyć do dekoracji swojej osobistej przestrzeni.

Nazwa Projektu : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Nazwisko projektanta : Katsumi Tamura, Imię klienta : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalendarz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.