Magazyn Design
Magazyn Design
Peeling Pod Prysznic Dla Osoby Jednoramiennej

L7

Peeling Pod Prysznic Dla Osoby Jednoramiennej W przypadku tymczasowej lub stałej osoby jednoramiennej nie jest łatwo wyczyścić pachę, plecy, łokieć i tylną część przedramienia. Dostępne szorowarki do montażu na ścianie nie czyszczą dokładnie wklęsłości pod pachami. Łokieć do czyszczenia szczotki prysznicowej wymaga bardzo niewygodnego sposobu trzymania szczoteczki. L7 ma rozwiązać te problemy. L7 to para rurowych profili aluminiowych do montażu naściennego. Diamentowy, radełkowany wzór służy do szorowania pleców, łokci i tylnej strony przedramienia. Jego zagięty róg służy do czyszczenia pach. Jego ostatnią funkcją jest chwytanie.

Nazwa Projektu : L7, Nazwisko projektanta : Peter Lau, Imię klienta : .

L7 Peeling Pod Prysznic Dla Osoby Jednoramiennej

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.