Magazyn Design
Magazyn Design
Bujak I Zjeżdżalnia

2-in-1 Slide to Rocker

Bujak I Zjeżdżalnia 2-w-1 Slide to Rocker łatwo przekształca się z rockera w slide, oferując dwa zabawne sposoby gry. W trybie ślizgowym dostępne są teksturowane stopnie i pewnie trzymające się uchwyty, a także delikatnie nachylona zjeżdżalnia 32 "(81 cm) dla początkujących; w trybie rocker, bardzo szeroka podstawa i pewne uchwyty zapewniają bezpieczeństwo podczas bujania. Ten produkt jest idealny do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wymiary: Zjeżdżalnia: 33,3 "D x 19,7" W x 20,4 "H (85D x 50W x 52H cm) Rocker: 32" D x 19,7 "W x 20,4" H (81D x 50W x 52H cm) Odpowiedni dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat.

Nazwa Projektu : 2-in-1 Slide to Rocker, Nazwisko projektanta : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Imię klienta : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Bujak I Zjeżdżalnia

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.