Magazyn Design
Magazyn Design
Fotoinstalacja

Decor

Fotoinstalacja W modelowym budynku chcę przemyślać rzeczywistość, którą uważamy za naszą i patrzeć na nią jak na scenografię do wyimaginowanego scenariusza. Scenariusz z natury sporadyczny i nietrwały. Co się za tym kryje lub co się stanie, gdy formy dekorów nie będą nadchodzącą apokalipsą, ale stworzeniem nowego procesu. Kolejny obraz tego, co może się wydarzyć po zakończeniu programu.

Nazwa Projektu : Decor, Nazwisko projektanta : Johanna Mårtensson, Imię klienta : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstalacja

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.