Magazyn Design
Magazyn Design
Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hotel położony jest w Luzhou w prowincji Syczuan, mieście znanym z produkcji wina, którego wystrój inspirowany jest lokalną jaskinią winiarską, która budzi silne pragnienie odkrywania. Lobby to rekonstrukcja naturalnej jaskini, której powiązanie wizualne rozszerza koncepcję jaskini i lokalną strukturę urbanistyczną na wewnętrzny hotel, tworząc tym samym wyrazisty nośnik kulturowy. Cenimy odczucia pasażera podczas pobytu w hotelu, ale także mamy nadzieję, że fakturę materiału i tworzoną atmosferę można dostrzec na głębszym poziomie.

Nazwa Projektu : Aoxin Holiday, Nazwisko projektanta : Shaun Lee, Imię klienta : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Hotel

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.