Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry

Bionyalux

Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry Koncepcja przywracania skóry w nowych produktach do pielęgnacji skóry zbiega się z zerowym obciążeniem recyklingiem bagassy, ochroną środowiska i koncepcją ekologiczną. Spośród cech produktu 60-dniowego ograniczonego okresu przydatności do spożycia w ramach 30-dniowego procesu leczenia poprawy skóry, 30 i 60 są wybrane jako wizualny symbol rozpoznawczy produktu oraz trzy etapy użytkowania, 1, 2, 3 są zintegrowane z wizją.

Nazwa Projektu : Bionyalux, Nazwisko projektanta : 33 and Branding, Imię klienta : BIONYALUX.

Bionyalux Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.