Magazyn Design
Magazyn Design
Fotochromowa Konstrukcja Baldachimu

Or2

Fotochromowa Konstrukcja Baldachimu Or2 to jednopowierzchniowa konstrukcja dachu, która reaguje na światło słoneczne. Wieloboczne segmenty powierzchni reagują na światło ultrafioletowe, odwzorowując położenie i intensywność promieni słonecznych. W cieniu segmenty Or2 są przezroczyste i białe. Jednak pod wpływem światła słonecznego stają się kolorowe, zalewając przestrzeń poniżej różnymi odcieniami światła. W ciągu dnia Or2 staje się urządzeniem zacieniającym, biernie kontrolującym przestrzeń pod nim. W nocy Or2 zamienia się w ogromny żyrandol, rozsyłając światło, które zostało zebrane przez zintegrowane ogniwa fotowoltaiczne w ciągu dnia.

Nazwa Projektu : Or2, Nazwisko projektanta : Christoph Klemmt & Rajat Sodhi, Imię klienta : Orproject.

Or2 Fotochromowa Konstrukcja Baldachimu

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.